Röntgenasszisztens
2019-07-26
Orvosdiagnosztikai Laboratóriumi Asszisztens
2019-07-31

Vezető Asszisztens Budapestre

Bővülő rendelőszámú budapesti járóbeteg klinikánkra Vezető asszisztenst keresünk.

Amit kínálunk

  • Stabil munkahely, hosszú távú munkaviszony Magyarország vezető magán-egészségügyi szolgáltatójánál
  • Továbblépési, fejlődési lehetőség a Medicover korszerű fekvő-és járóbeteg-ellátó intézményeiben
  • Betanítást, megbecsülést, átlagon felüli munkakörnyezetet
  • Dinamikus csapatot, és teljes munkaidős, hosszú távú, stabil munkahelyet

Feladatok

  • A szakdolgozók munkájának megszervezése, irányítása, ellenőrzése
  • A betegellátáshoz szükséges szakmai működési feltételek biztosítása
  • A nővérek és az orvosok munkájának koordinálása
  • Általános ápolói feladatkör ellátása, az orvosi asszisztencia biztosítása

Elvárások

  • Felsőfokú (HÍD) vagy ápoló (OKJ) vagy Diplomás ápoló végzettség
  • Határozott fellépés, igényes megjelenés, jó kommunikációs képesség
  • Terhelhetőség, precizitás
  • Vezető asszisztensi – főnővéri munkakörben szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye és jellege

  • Medicover Klinika Budapest (XIII.)
  • Teljes munkaidő (Hétfő – Péntek)

Kérjük fényképes önéletrajzát a bérigény megjelölésével küldje a medical.job@medicover.hu email címre vagy töltse ki az alábbi jelentkezési űrlapot!

Kérjük töltse ki űrlapunkat!

close-link
Laborcsomag árkalkulátor

[bt_cc id="5924"]