Kardiológiai szakasszisztens
2020-02-21
Röntgenasszisztens
2020-03-03

Vérvételi asszisztens Dunakeszi

A MEDICOVER Zrt. Magyarország egyik legdinamikusabban fejlődő magán-egészségügyi szolgáltatója.
Új vérvételi pontokat nyitunk, ezért bővítjük csapatunkat, Vérvételi asszisztenst keresünk Dunakeszire!

Amit kínálunk

  • Részmunkaidős lehetőség, heti 2-3 nap vállalása.
  • Rugalmas beosztás.
  • Megbízási jogviszony.
  • Fix bérezés.

Elvárások

  • Felsőfokú (HÍD) vagy ápoló (OKJ) vagy Diplomás ápoló végzettség.
  • Vérvételi rutin, érvényes működési engedély, oltási könyv.
  • Segítőkészség, precizitás, jó kommunikációs készség, empátia.
  • Számítógépes rutin.

Feladatok

  • Recepciós feladatok:

    • Páciensek fogadása, érkeztetése és a vizsgálatokról való tájékoztatása.

    • Fizettetés és számlázás.

  • Vérvételes feladatok:

    • Vérvétel, mintavétel, adminisztráció.

    • A levett minták szakszerű tárolásának felügyelete.

Munkaidő

  • 7-11 óráig, hétköznapokon

Munkavégzés helye

  • Dunakeszi

Kérjük fényképes önéletrajzát a bérigény megjelölésével küldje a medical.job@medicover.hu email címre vagy töltse ki az alábbi jelentkezési űrlapot!