Mammográfiai asszisztens – Röntgenasszisztens
2020-02-19
Kardiológiai szakasszisztens
2020-02-21

Vérvételi asszisztens Budapest

VÉRVÉTELI ASSZISZTENS

A MEDICOVER Zrt. Magyarország egyik legdinamikusabban fejlődő magán-egészségügyi szolgáltatója.
Rohamosan fejlődő orvosdiagnosztikai magánlaboratóriumunk munkatársaként VÉRVÉTELI ASSZISZTENST keresünk.

Amit kínálunk

  • Teljes munkaidős, hétköznapi munkalehetőséget
  • Stabil munkahelyet, hosszú távú munkaviszonyt Magyarország vezető magán-egészségügyi szolgáltatójánál
  • Továbblépési, fejlődési lehetőséget a Medicover korszerű fekvő-és járóbeteg-ellátó intézményeiben Budapesten
  • Kiemelkedő bérezést, és a bejárás támogatását
  • Átlagon felüli munkakörnyezet
  • Számos dolgozói kedvezmény biztosítása.

Elvárások

  • Felsőfokú (HÍD) vagy ápoló (OKJ) vagy Diplomás ápoló végzettség
  • Ápolónői munkakörben szerzett gyakorlat
  • Több éves kórházi, vagy szakrendelői tapasztalat
  • Vérvételi rutin, érvényes működési engedély, oltási könyv
  • Segítőkészség, precizitás, jó kommunikációs készség, empátia
  • Számítógépes rutin
  • Magán egészségügyi ellátásban, magánlaborban szerzett tapasztalat előnyt jelent, de nem feltétel

Feladatok

  • Páciensek fogadása, és a vizsgálatokról való tájékoztatása
  • Vérvétel, mintavétel, adminisztráció
  • A levett minták szakszerű tárolásának felügyelete

Segédápolót, csecsemő-és gyermekápolót, szociális munkást, vagy vérvételi tapasztalattal nem rendelkező laboratóriumi asszisztenst sajnos nem tudunk alkalmazni.

Kérjük fényképes önéletrajzát a bérigény megjelölésével küldje a medical.job@medicover.hu email címre vagy töltse ki az alábbi jelentkezési űrlapot!