Fogszabályzó Fogorvos
2020-04-14
Ápolónő/Ápoló Székesfehérváron
2020-05-10

Röntgenasszisztens

A Medicover Közép-Kelet-Európa és Magyarország vezető magán-egészségügyi szolgáltatója.

Folyamatosan bővülő fiatalos csapatunkba új munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba: Röntgenasszisztens

Központunkban digitális röntgen készülékkel dolgozunk.

Feladatok:

  • Röntgen és mammográfiás vizsgálatok lebonyolítása, a vizsgáló berendezések kezelése.
  • A betegvizsgálatokkal kapcsolatos kérdések megválaszolása, pontos tájékoztatás nyújtása.
  • Betegvizsgálattal kapcsolatos dokumentációk elkészítése.

Amit kínálunk:

  • Önálló, felelősségteljes munka Magyarország vezető magán-egészségügyi szolgáltatójánál.
  • Továbblépési, fejlődési lehetőség a Medicover korszerű fekvő-és járóbeteg-ellátó intézményeiben Budapesten.
  • Stabil, hosszú távú munkahely és vállalati háttér.
  • Számos dolgozói kedvezmény.

Amit elvárunk:

  • Szakirányú végzettség.
  • Hasonló munkakörben szerzett gyakorlati tapasztalat.
  • Ügyfélorientált attitűd.
  • Nagyfokú önállóság, problémamegoldás.
  • Kiváló kommunikációs készség, terhelhetőség.
  • A kommunikációs szintű angol nyelvtudás előny.

Munkavégzés helye:

  • Budapest, VI., XII., vagy XIII. kerület

Munkaidő:

  • A klinika nyitvatartási rendjéhez igazodóan (hétfő – péntek: 07:00-20:00), heti 40 órában, két műszakban.

Kérjük fényképes önéletrajzát a bérigény megjelölésével küldje a medical.job@medicover.hu email címre vagy töltse ki az alábbi jelentkezési űrlapot!