Endoszkópos szakasszisztens
2019-01-27
Ápolónő/Ápoló Budapestre
2019-02-25

Orvosírnok (radiológiára) és Leletíró

A Medicover Közép-Kelet-Európa és Magyarország vezető magán-egészségügyi szolgáltatója, ellátásszervezője és biztosítója.
Váci úti járóbeteg klinikánkra ORVOSÍRNOK és LELETÍRÓ munkatársat keresünk,
radiológus szakorvosaink melletti munkavégzésre.

Amit kínálunk:

  • Magánegészségügyi környezetben széles tapasztalatszerzési lehetőséget
  • Önálló, felelősségteljes munkát
  • Munkavégzés modern és jól felszerelt irodaházban történik – Váci úti Medicover Kórház (Budapest, XIII. kerület)
  • Hétköznapi, két műszakos munkavégzés, heti 40 órában

Elvárások:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Középiskolai/gimnáziumi végzettség
  • Kiváló helyesírási és megbízható számítógépes ismeretek
  • Monotonitás- és stressztűrő képesség
  • Pontosság, precizitás

Kérjük fényképes önéletrajzát a bérigény megjelölésével küldje a medical.job@medicover.hu email címre vagy töltse ki az alábbi jelentkezési űrlapot!

Kérjük töltse ki űrlapunkat!

close-link
Laborcsomag árkalkulátor

[bt_cc id="5924"]