Mammográfiai asszisztens – Röntgenasszisztens
2019-09-18
Nővér Dunaharasztiban 25 órás munkavégzéssel
2019-09-18

Orvosírnok/Leletíró

A Medicover Közép-Kelet-Európa és Magyarország vezető magán-egészségügyi szolgáltatója, ellátásszervezője és biztosítója.

Váci úti járóbetegklinikánkra ORVOSÍRNOK/LELETÍRÓ munkatársat keresünk.

Amit kínálunk:

  • Magánegészségügyi környezetben széles tapasztalatszerzési lehetőséget.
  • Önálló, felelősségteljes munkát.

 Feladatok:

  • Leletek sablonba illesztése, megformázása, ellenőrzése
  • Leletek postázása, e-mailen kiküldése
  • Archiválás, iratrendezés, egyéb felmerülő adminisztrációs feladatok

Elvárások:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Középiskolai/gimnáziumi végzettség
  • Kiváló helyesírási és megbízható számítógépes ismeretek
  • Monotonitás- és stressztűrő képesség, pontosság, precizitás

Munkavégzés helye és módja

  • Budapest, Váci úti Medicover kórház (XIII. kerület)
  • Hétköznap, két műszakban, heti 40 órában

Kérjük fényképes önéletrajzát a bérigény megjelölésével küldje a medical.job@medicover.hu email címre vagy töltse ki az alábbi jelentkezési űrlapot!

Kérjük töltse ki űrlapunkat!

close-link
Laborcsomag árkalkulátor

[bt_cc id="5924"]