Orvosdiagnosztikai Laboratóriumi Asszisztens
2019-07-31
Mammográfiai asszisztens – Röntgenasszisztens
2019-09-18

Orvosdiagnosztikai Laboratóriumi Munkatárs

A Medicover most induló genetikai – PCR laboratóriumába diplomás kollégát keresünk.

Amit kínálunk

  • Folyamatos tanulási és fejlődési lehetőség
  • Korszerű fekvő-és járóbeteg-ellátó intézményi háttér Budapesten és vidéken

Elvárások

  • Orvos, vegyész, gyógyszerész vagy biológus végzettség
  • Molekuláris genetikai vizsgálatokban való 8-10 éves tapasztalat

Feladatok

  • A laboratóriumban végzett vizsgálatok felügyelete és ellenőrzése
  • A laboratóriumban működő műszerek rendeltetésszerű használatának ellenőrzése
  • Az asszisztensek és adminisztrátorok munkájának felügyelete, ellenőrzése
  • Szakmai konzultáció a Medicover orvosaival a leletekről és a szükséges vizsgálatokról

Munkavégzés helye

  •  Budapest, XIII. Váci út

Kérjük fényképes önéletrajzát a bérigény megjelölésével küldje a medical.job@medicover.hu email címre vagy töltse ki az alábbi jelentkezési űrlapot!

Kérjük töltse ki űrlapunkat!

close-link
Laborcsomag árkalkulátor

[bt_cc id="5924"]