Orvosdiagnosztikai laboratóriumi asszisztens (Budapest)

orvosdiagnosztikai_laboratoriumi_asszisztens_budapest_1200x400

Dinamikusan fejlődő, bővülő labor csapatunkba keresünk új kollégát az alábbi pozícióba:

Orvosdiagnosztikai Laboratóriumi Asszisztens

Főbb feladatok:

  • Laboratóriumban végzett vizsgálatok és műszerek ismerete, használata, felügyelete
  • Műszerek karbantartása, kalibrációja és kontroll mérések elvégzése
  • Minták ellenőrzése, előkészítése a vizsgálatokhoz
  • Vizsgálatok folyamatának felügyelete és ellenőrzése
  • Minták adminisztrálása saját rendszerünkbe

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Laboratóriumi szakasszisztens vagy laboratóriumi analitikus vagy vegyész végzettség
  • Orvosdiagnosztikai laborban szerzett tapasztalat előny
  • Precizitás, terhelhetőség és gyorsaság

Amit a Medicover Diagnosztikai Központ kínál:

  • Folyamatos tanulási és fejlődési lehetőség
  • A Medicover saját laboratóriumának köszönhetően – a laborvizsgálati minták levételén túl – több mint 300 féle laborvizsgálatot végez

A munkavégzés helye:

Budapest, XIII. Váci út

Jelentkezni magyar nyelvű, fényképes önéletrajz beküldésével, pozíció és bérigény megjelölésével lehet a job@medicover.hu e-mail címen

Jelentkező adatai:

* Kötelezően kitöltendő/csatolandó.