Orvosdiagnosztikai Laboratóriumi Adminisztrátor
2019-07-18
Orvosdiagnosztikai Laboratóriumi Munkatárs
2019-08-10

Orvosdiagnosztikai Laboratóriumi Asszisztens

A Medicover orvosdiagnosztikai laboratóriumába Orvosdiagnosztikai Laboratóriumi Asszisztens kollégát keresünk.

Amit kínálunk

  • Önálló, felelősségteljes munkakör
  • Hosszú távú perspektíva
  • Folyamatos tanulási és fejlődési lehetőség
  • Korszerű fekvő-és járóbeteg-ellátó intézményi háttér Budapesten és vidéken

Elvárások

  • Laboratóriumi szakasszisztens vagy laboratóriumi analitikus vagy vegyész végzettség
  • Orvosdiagnosztikai laborban szerzett tapasztalat előny

Feladatok

  • Laboratóriumban végzett vizsgálatok és műszerek ismerete, használata, felügyelete
  • Műszerek karbantartása, kalibrációja és kontroll mérések elvégzése
  • Minták ellenőrzése, előkészítése a vizsgálatokhoz
  • Vizsgálatok folyamatának felügyelete és ellenőrzése
  • Minták adminisztrálása saját rendszerünkbe

Munkavégzés helye

  •  Budapest, XIII. Váci út

Kérjük fényképes önéletrajzát a bérigény megjelölésével küldje a medical.job@medicover.hu email címre vagy töltse ki az alábbi jelentkezési űrlapot!

Kérjük töltse ki űrlapunkat!

close-link
Laborcsomag árkalkulátor

[bt_cc id="5924"]