DENTÁLHIGIÉNIKUS
Fogászati asszisztens
2019-06-16
Orvosdiagnosztikai Laboratóriumi Asszisztens
2019-07-31

Orvosdiagnosztikai Laboratóriumi Adminisztrátor

A Medicover ORVOSDIAGNOSZTIKAI LABORATÓRIUMÁBA új kollégát keresünk.

Amit kínálunk

  • Folyamatos tanulási és fejlődési lehetőség
  • Korszerű fekvő-és járóbeteg-ellátó intézményi háttér Budapesten és vidéken

Elvárások

  • Laboratóriumi szakasszisztens, analitikus, vegyész vagy biológus végzettség
  • Orvosdiagnosztikai laborban szerzett tapasztalat előny
  • Erős excel, word, outlook ismeret
  • Labworks ismeret előny
  • Precizitás, terhelhetőség és gyorsaság

Feladatok

  • Minták érkeztetése
  • Minták összegyűjtése, szelektálása, továbbítása
  • Fogyóeszközök figyelése, utánrendelése
  • Szállítókkal való folyamatos kapcsolattartás
  • Vérvételes kollegákkal való kapcsolattartás

Kérjük fényképes önéletrajzát a bérigény megjelölésével küldje a medical.job@medicover.hu email címre vagy töltse ki az alábbi jelentkezési űrlapot!

Kérjük töltse ki űrlapunkat!

close-link
Laborcsomag árkalkulátor

[bt_cc id="5924"]