Vérvételi asszisztens Debrecenbe
2019-06-19
Egészségügyi adminisztrátor – Orvosírnok Radiológiára
2019-06-23

Fizioterápiás szakasszisztens

Az Eiffel téri Medicover magánklinikára FIZIOTERÁPIÁS SZAKASSZISZTENST keresünk.

Amit kínálunk

  • Betanítást, megbecsülést, átlagon felüli munkakörnyezetet
  • Dinamikus csapatot, hosszú távú, stabil munkahelyet
  • Vállalkozóként, vagy megbízásos jogviszonyban is végezhető, órabéres alapon elszámolt álláslehetőség

Elvárások

  • Szakirányú képesítés
  • Fizikoterápiás kezelésekben szerzett gyakorlat
  • Számítógépes rutin

Feladatok

  • Fizikoterápiás kezelések elvégzése
  • Páciensek kezelésének adminisztrációja, dokumentációja
  • Együttműködés a társterületekkel

Kérjük fényképes önéletrajzát a bérigény megjelölésével küldje a medical.job@medicover.hu email címre vagy töltse ki az alábbi jelentkezési űrlapot!

Kérjük töltse ki űrlapunkat!

close-link
Laborcsomag árkalkulátor

[bt_cc id="5924"]