Ápolónő/Ápoló Székesfehérváron
2020-05-10
Vérvételi asszisztens Kecskemétre
2020-05-11

Fertőtlenítő-sterilező

A Medicover Közép-Kelet-Európa és Magyarország vezető magán-egészségügyi szolgáltatója, ellátásszervezője és biztosítója.

Bővülő csapatunkba új munkatársakat keresünk  az alábbi munkakör betöltésére: Fertőtlenítő-sterilező

Feladatok

  • Kézi mosogatás
  • Az eszközök előkészítése a gépi mosogatáshoz
  • Autokláv és egyéb berendezések szakszerű kezelése
  • Adminisztráció

Szakmai elvárások

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Fertőtlenítő-sterilező végzettség

Amit kínálunk

  • Kiszámíthatóságot
  • Hosszú távú perspektívát
  • Egy nemzetközi vállalat munkakörnyezetét és lehetőségeit
  • Teljes munkaidő, bejelentett bér
  • Hétköznapi munkavégzést

Munkavégzés helye

  • Medicover Kórház (Budapest, XIII. kerület)

Kérjük töltse ki az alábbi jelentkezési lapot, és csatolja fényképes önéletrajzát a bérigény megjelölésével a “Fájl kiválasztása” gombra kattintva.

Kérjük töltse ki űrlapunkat!

close-link
Laborcsomag árkalkulátor

[bt_cc id="5924"]