Ápolónő mozgó orvosi rendelőbe
2018-11-28
Fogorvos – protetikus, implantológus
2018-12-05

Endoszkópos szakasszisztens

A Medicover Kórház álláslehetőséget kínál Endoszkópos szakasszisztens munkakör betöltésére

Amit kínálunk:

  • Lehetőséget a legmodernebb eszközök használatának elsajátítására, működtetésére
  • Remek szakorvosok melletti munkavégzést
  • Exkluzív, modern, csúcstechnológiával felszerelt környezetet
  • Továbblépési, fejlődési lehetőséget a Medicover fekvő-és járóbeteg-ellátó intézményeiben Budapesten.

Feladatok:

  • A járóbeteg rendelésre érkező páciensek szakszerű fogadása
  • Asszisztálás, adminisztrálás az egészségügyi vizsgálatoknál és beavatkozásoknál
  • A páciensek tájékoztatása az adott szakmának megfelelő kompetenciával
  • A vizsgálatok és beavatkozások során kialakuló állapotváltozások észlelése és felismerése
  • Cselekedni a sürgősségi ellátást igénylő helyzetekben

Amit várunk:

  • Endoszkópos szakasszisztens végzettség
  • Legalább 3 év releváns szakmai tapasztalat
  • Felhasználói szintű MS Office tudás
  • Jó kommunikációs, együttműködési és szervezőképesség
  • Jó problémafelismerő és megoldó készség
  • Terhelhetőség, szabálykövető magatartás, szakmai elkötelezettség, megbízhatóság
  • Angol nyelvtudás előny

Munkavégzés helye:

  • Budapest, XIII. Medicover Kórház

Foglalkoztatás jellege:

  • Hétköznapi munkavégzés, teljes munkaidő

Kérjük fényképes önéletrajzát a bérigény megjelölésével küldje a medical.job@medicover.hu email címre vagy töltse ki az alábbi jelentkezési űrlapot!

Kérjük töltse ki űrlapunkat!

close-link
Laborcsomag árkalkulátor

1
1
1

Amennyiben az elvégzett laborvizsgálatok térítési díjának összege nem haladja meg a 4 000 Ft-ot,
akkor minimális 4 000 Ft vizsgálati díjat számítunk fel.

ÖsszesenFt