Ápolónő/Ápoló Budapestre
2018-11-07
Foglalkozás-egészségügyi szakasszisztens
2018-11-14

Fogászati asszisztens

DENTÁLHIGIÉNIKUS

A bővülő betegszámú fogászatunkra fogászati asszisztens kollégánkat keressük!

A Medicover Fogászata korszerű, prémium kategóriás fogászat Budapest szívében, a Nyugati pályaudvar mellett. A klinika az egyszerűbb fogászati kezelésektől a komplex szájsebészeti és implantációs beavatkozásokig teljes körű szakorvosi ellátást nyújt.

A munkakörhöz kapcsolódó feladatok:

  • Páciensek személyes fogadása
  • A fogorvosok munkájának segítése, asszisztensi feladatok ellátása
  • Fogászati műszerek karbantartásának felügyelete, sterilizálása
  • Általános asszisztensi feladatok elvégzése, a legújabb anyagok és technológiák ismeretének birtokában

Feltétel:

  • 1-2 éves szakmai tapasztalat
  • Szorgalmas, teherbíró, önálló munkavégzésre alkalmas személyiség
  • Az angol nyelv alapfokú ismerete
  • Több székes rendelőben és beutaztatott páciensekkel szerzett gyakorlat előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • Munkarend heti 40 óra, bejelentett munkaviszonnyal, hétvégi munkavégzés nélkül
  • Remek szakorvosok melletti önálló munkavégzés
  • Stabil munkahely, hosszú távú munkaviszony Magyarország egyik vezető magán-egészségügyi és fogászati szolgáltatójánál

Kérjük fényképes önéletrajzát a bérigény megjelölésével küldje a medical.job@medicover.hu email címre vagy töltse ki az alábbi jelentkezési űrlapot!

Kérjük töltse ki űrlapunkat!