Csecsemőápoló (Budapest)

csecsemőápoló 1200x400

Medicover Egészségközpont Zrt. Magyarország legdinamikusabban fejlődő magán-egészségügyi szolgáltatója. Szolgáltatásaink részeként a már megnyitott Szülészeti osztályunkra folyamatosan bővülő Csapatunkba keresünk

CSECSEMŐÁPOLÓKAT

A Medicover Kórházban exkluzív környezetben, korszerű körülmények között, biztonságos szakmai háttérrel és támogató vezetéssel várunk.

Feladatok:

  • Folyamatos 12 órás munkarendben (7/19 órai kezdéssel)
  • Részvétel az újszülöttek szülőszobai ellátásában a neonatológussal együtt
  • Újszülött megfigyelés, szakápolói teendők
  • Asszisztensi feladatok az orvosi viziteknél
  • Anya és az újszülött kapcsolat megerősítése
  • Szülői felkészítés az otthoni babaápolási feladatokra
  • Szoptatással kapcsolatos tanácsadás

Akiket kérünk:

  • Csecsemő- és gyermekápolói végzettség
  • Legalább 2 év újszülött, vagy kórházi gyermekellátásban szerzett jelenleg is aktív tapasztalat
  • Elhivatottság, felelősségtudat, igényesség
  • Családközpontú hozzáállás
  • Jó kommunikáció
  • Érvényes működési engedély, MESZK tagság

Előny:

  • Angol nyelvismeret
  • IBCLC tanácsadó végzettség

Amit kínálunk:

  • Induló szolgáltatás, egy új Csapat
  • Komplex szülészeti csapatmunka
  • Megbecsülés, stabilitás
  • Átlagon felüli környezet
  • Támogató vezetés
  • Kedvezményes Medicover egészségbiztosítási csomag

Munkavégzés helye: Budapest, XIII. kerület

Amennyiben a fenti lehetőség felkeltette az érdeklődését, magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát a pozíció és bérigénye megjelölésével kérjük küldje el a „Jelentkezem” gomb segítségével.

Az álláshirdetésre való jelentkezésével és azzal, hogy önéletrajzát továbbítja a Medicovernek, Ön hozzájárul a megadott személyes adatainak Medicover általi kezeléséhez. A Medicover részletes adatkezelési tájékoztatóját a Medicover honlapján érheti el.

Jelentkező adatai:

* Kötelezően kitöltendő/csatolandó.

Csecsemőápoló (Budapest) - Medicover
Elérhetőségek

Üzenjen nekünk!