Röntgenasszisztens
2020-03-03

Asszisztenst/ápolónőt keresünk Szegedi klinikánkra

healthcare, profession, people and medicine concept - happy doctor or nurse at hospital corridor

Szegedi Medicover Magánklinikánkra ápolónőket keresünk.

Amit kínálunk:

  • Betanítást, megbecsülést, átlagon felüli munkakörnyezetet.
  • Hosszú távú, stabil munkahelyet.
  • Önálló, felelősségteljes munkát Magyarország vezető magán-egészségügyi szolgáltatójánál.
  • Korrekt jövedelmet.

Feladatok:

  • Vérvétel, mintavétel, EKG, adminisztráció
  • Orvosok melletti asszisztencia
  • A levett minták szakszerű tárolásának felügyelete, szállításhoz való előkészítése, és a szállítás koordinálása a budapesti Medicover laboratóriumba
  • Egészségközpontunkba beérkező páciensek fogadása, eligazítása, valamint informálása a vizsgálatokkal kapcsolatban
  • A bejelentkezési rendszer kezelése
  • Számlázás, pénzkezelés
  • Kapcsolattartás az orvosokkal, a klinikai kollégákkal, valamint a cégcsoport ügyfélkapcsolati munkatársaival

Amit várunk:

  • Felsőfokú (HÍD) vagy ápoló (OKJ) vagy Diplomás ápoló végzettség.
  • Szakrendelőben, járóbeteg ellátásban szerzett gyakorlati tapasztalat.
  • Érvényes működési engedély.
  • Igényes megjelenés, jó kommunikációs képesség.
  • Terhelhetőség, precizitás.
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek.
  • Vérvételi és EGK készítésben szerzett tapasztalat előny
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás előny

Munkavégzés helye:

  • Szeged

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő (a klinika nyitvatartási idejéhez igazodva)

Kérjük fényképes önéletrajzát a bérigény megjelölésével küldje a medical.job@medicover.hu email címre vagy töltse ki az alábbi jelentkezési űrlapot!