Endokrinológus szakorvos
2018-09-14
DENTÁLHIGIÉNIKUS
Fogászati asszisztens
2018-11-10

Intenzív osztályos ápolónő/ápoló

A Medicover Kórház intenzív osztályára (post operatív őrzőjébe) Intenzív osztályos ápolónő/ápoló jelentkezését várjuk.

Amit kínálunk

  • Teljes munkaidős, hétköznapi munkalehetőség
  • Remek szakorvosok melletti önálló munkavégzés
  • Stabil munkahely, hosszú távú munkaviszony Magyarország vezető magán-egészségügyi szolgáltatójánál
  • Továbblépési, fejlődési lehetőség a Medicover korszerű fekvő-és járóbeteg-ellátó intézményeiben Budapesten
  • Kiemelkedő bérezés, és a bejárás támogatása

Az ideális pályázó

  • OKJ ápolói, felnőtt intenzív szakápolói, vagy diplomás ápolói végzettségű
  • Minimum 2 év, fekvőbeteg ellátásban eltöltött gyakorlattal rendelkezik (a diplomája megszerzése óta)
  • Intenzív osztályon, vagy postoperatív őrzőben szerzett tapasztalata van (előny, de nem feltétel)
  • Hivatása mellett elkötelezett, motivált, empatikus személyiség
  • Megbízható, diszkrét, és jártas a csapatmunkában
  • A stresszhelyzeteket hatékony kezeli
  • Felhasználói szinten ismeri az MS Office programokat

Feladatok

  • Végzettségének és szakmai kompetenciájának megfelelően a Medicover szakmai protokolljai alapján ápolni a betegeket
  • Az orvosi utasítások szigorú betartásával részt venni a gyógyító munkában
  • Az osztály profiljának megfelelően végezni a szakápolási feladatokat
  • Ápolási dokumentációt vezetni

Munkavégzés helye

  • Medicover Kórház (Budapest, XIII. kerület)

Segédápolót, csecsemő-és gyermekápolót, mentőápolót és mentőtisztet sajnos nem tudunk alkalmazni. Érvényes működési engedély, oltási könyv kötelező.

Kérjük fényképes önéletrajzát a bérigény megjelölésével küldje a medical.job@medicover.hu email címre vagy töltse ki az alábbi jelentkezési űrlapot!

Kérjük töltse ki űrlapunkat!

close-link
Laborcsomag árkalkulátor

1
1
1

Amennyiben az elvégzett laborvizsgálatok térítési díjának összege nem haladja meg a 4 000 Ft-ot,
akkor minimális 4 000 Ft vizsgálati díjat számítunk fel.

ÖsszesenFt