Ápolónő/Ápoló Budapestre
2019-09-24
Budaörsre foglalkozás-egészségügyi nővért keresünk heti 6 órában!
2020-02-14

Ápolónő – sebészeti fekvőbeteg osztályra

A bővülő ágyszámú Medicover Magánkórházba ápolónők jelentkezését várjuk fekvőbeteg ellátás területére.

Feladatok

  • Az osztály profiljának és az ápolási protokollnak megfelelő szakápolási feladatok elvégzése.
  • Műtétre váró betegek előkészítése, postoperatív szak észlelése.
  • Ápolási dokumentáció vezetése.

Szakmai elvárások

  • Ápoló (OKJ) vagy Diplomás ápoló végzettség.
  • Minimum két éves, fekvőbeteg osztályon szerzett gyakorlati tapasztalat (a diploma megszerzését követően).
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek.
  • intenzív terápiás szakápolói képesítés és ezen a területen szerzett tapasztalat előny.

Amit kínálunk

  • Teljes munkaidős, hétköznapi munkalehetőséget.
  • Ismert szakorvosaink melletti önálló munkavégzést.
  • Stabil munkahelyet, hosszú távú munkaviszonyt Magyarország vezető magán-egészségügyi szolgáltatójánál.
  • Továbblépési, fejlődési lehetőséget a Medicover korszerű fekvő-és járóbeteg-ellátó intézményeiben Budapesten.
  • Kiemelkedő bérezést.

Foglalkoztatás jellege

  • Hétfőtől péntekig, 12 órás műszakban (nappal, illetve éjszaka).

Munkavégzés helye

  • Medicover Kórház (Budapest, XIII. kerület)

Kérjük fényképes önéletrajzát a bérigény megjelölésével küldje a medical.job@medicover.hu email címre vagy töltse ki az alábbi jelentkezési űrlapot!