Egészségbiztosítási és egészségügyi ügyviteli munkatárs (Budapest)

blank

A Medicover Közép-Kelet-Európa és Magyarország vezető magán-egészségügyi szolgáltatója, ellátásszervezője és biztosítója. Budapesti csapatunk bővítése céljából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Egészségbiztosítási és egészségügyi ügyviteli munkatárs

Feladatok:

  • Egészségügyi szolgáltatások igénybevételével kapcsolatos engedélyezési feladatok: fedezet ellenőrzése, a szerződési feltételekben szereplő kondíciók érvényesítése, adminisztrációja.
  • Az egészségügyi esetek szakszerű felmérése
  • Adatbáziskezelés
  • Engedélyezéssel kapcsolatban (szükség esetén) egyeztetés az ellátásszervezőkkel és a szolgáltató partnerekkel
  • Ügyfelekkel való kommunikáció támogatása a szolgáltatásokkal kapcsolatosan
  • Társosztályokkal való aktív együttműködés (sales, ügyfélkapcsolat, panaszkezelés) ügyviteli feladatokban
  • Telefonos, mailes és személyes kapcsolattartás a Medicover szolgáltató partnereivel
  • Engedélyezési, kárrendezési és ügyviteli folyamatok fejlesztésében való aktív részvétel
  • Ügyviteli adminisztrációs folyamatokban és feladatokban való aktív részvétel

Elvárások:

  • Közép- vagy felsőfokú végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office, levelezőrendszer) és magabiztos gyakorlat a használatukban
  • Precíz, alapos és megbízható munkavégzés
  • Ügyfélközpontú hozzáállás és kiváló kommunikációs képesség
  • Proaktív személyiség, jó feladatmegoldó képesség
  • Csapatban és önállóan történő munkavégzési képesség
  • Folyamatszemlélet
  • Stressztűrő és konfliktuskezelési képesség

Előny:

  • Egészségügyi végzettség
  • Angol nyelvtudás
  • Felsőfokú végzettség
  • Kárrendezési gyakorlat személybiztosítási területen
  • Többéves biztosítási vagy egészségpénztári ügyviteli gyakorlat
  • Magánegészségügyi tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Felelősségteljes feladatkör, teljes munkaidős állás
  • Biztonságot jelentő hosszú távú munkakör
  • Fejlődési lehetőség
  • Ösztönző és befogadó csapat, inspiráló csapatmunka és önálló feladatvégzési lehetőség
  • Dinamikusan fejlődő vállalati háttér és kultúra
  • Korrekt, versenyképes jövedelem, laptop, céges mobiltelefon, utazási költségtérítés vidékről történő bejárás esetén

Munkavégzés helye: Budapest

Amennyiben a fenti lehetőség felkeltette az érdeklődését, magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát a pozíció és bérigénye megjelölésével kérjük küldje el a “Jelentkezem” gomb segítségével.

Az álláshirdetésre való jelentkezésével és azzal, hogy önéletrajzát továbbítja a Medicovernek, Ön hozzájárul a megadott személyes adatainak Medicover általi kezeléséhez. A Medicover részletes adatkezelési tájékoztatóját a Medicover honlapján érheti el.