Bér- és TB-ügyintéző (Budapest)

bér-és-tb-ügyintéző_budapest_1200x400

A Medicover Közép-Kelet-Európa és Magyarország vezető magán-egészségügyi szolgáltatója.

Bővülő csapatunkba új munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

Bér- és TB-ügyintéző

Feladatok:

  • Munkabérek és egyéb bérjellegű kifizetések (pl. megbízási díjak, pótlékok, jutalmak, ügyeleti díj) számfejtése
  • Teljes körű TB ügyintézés
  • Személyügyi adatok nyilvántartása, kezelése
  • Munkaügyi dokumentációk naprakészen tartása
  • Adatszolgáltatások, bevallások készítése
  • Munkavállalók ki- és beléptetésének adminisztrációja
  • Kapcsolattartás hatóságokkal,
  • Statisztikai adatközlések elkészítése

Elvárások:

  • Legalább középfokú szakirányú végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett legalább 5-10 év szakmai tapasztalat
  • TB kifizetőhelyi tapasztalat
  • Excel Word Outlook ismeret
  • Pontos, önálló munkavégzés
  • Jó kommunikációs képesség
  • Nexon bérprogram alapos ismerete és használata.

Amit kínálunk:

  • Orvos fejvadászatban szerzett tapasztalatot
  • Egészségügyi területen való jártasságot
  • Angol nyelvtudást
  • B kategóriás jogosítványt

  • Önálló, felelősségteljes munkát
  • Egy nemzetközi vállalat munkakörnyezetét és perspektíváját
  • Korrekt, versenyképes jövedelmet

Munkavégzés helye

  • Budapest XIII. kerület

Amennyiben a fenti lehetőség felkeltette az érdeklődését, magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát a pozíció és bérigény megjelölésével kérjük küldje el a „Jelentkezem” gomb segítségével.
Az álláshirdetésre való jelentkezésével és azzal, hogy önéletrajzát továbbítja a Medicovernek, Ön hozzájárul a megadott személyes adatainak Medicover általi kezeléséhez. A Medicover részletes adatkezelési tájékoztatóját a Medicover honlapján érheti el.

Jelentkező adatai:

* Kötelezően kitöltendő/csatolandó.